to jest Mój pierwszy post

Mój pierwszy post.

Cześć, ja jestem Mateusz, a to jest mój pierwszy post. Do założenia bloga zabierałem się już jakiś czas. Po dopiero kilka dni temu przyszło natchnienie, narodził się wspaniały pomysł, po czym zabrałem się do jego realizacji. Czyli początkowo zakup domeny, ustawienia DNS, podpięcie strony pod hosting. Następnie ustawienie certyfikatu SSL, konfiguracja adresu e-mail (mateusz@kozackastrefa.pl). Nie mogłem się już doczekać aby  powiedzieć „GOTOWE”.. Przy produkcji było kilka nieprzespanych nocy, itry wypitej kawy, Ale udało się i w ten oto sposób powstała KozackaStrefa.pl. Dzięki temu teraz wszyscy możemy spędzać miło czas, dlaczego? Pisząc sprawiam sobie wielką frajdę a wy spędzacie czas czytając. Proste? No jasne że proste! Chciałem stworzyć miejsce, w którym mogę się dzielić z innymi moimi przeżytymi doświadczeniami oraz przemyśleniami. I udało mi się, potrzebuje jeszcze tylko czytelników, ale mam nadzieję ze powoli nasza Strefa będzie się rozrastać. 

 

Co tutaj znajdziesz?

 • Nowinki ze świata technologii;
 • Poradniki z dziedziny informatyki;
 • Aktualne trendy.
 • Moje osobiste przemyślenia na dany temat.
 • Miejsce, w którym każdy może usiąść na chwile i odnaleźć się w tej wspaniałej lekturze, jaką będziemy tworzyć razem.

Dlaczego akurat blog, pierwszy post?

Blogi mają ogromne zalety, o których postaram się tutaj powiedzieć. Od właściciela czy od mojej osoby zależy co będę pisał oraz w jakim formacie, na dzielenie się swoimi przemyśleniami. Można bardzo fajnie dostosować komentarze do swojego stylu. A najważniejsze, że można rozwijać coś własnego. Pomagać wam z poradnikami które będę tutaj publikował. Media społecznościowe nie dają takich możliwości publikacji jak własny blog. Po prostu jestem szczęśliwy, że mogę napisać mój pierwszy post na własnym portalu. Udało mi się! Czekam na wasze komentarze. Do zobaczenia.

Z pozdrowieniami,

Mateusz Kozak

Mateusz Kozak Opublikowane przez:

Zwykły 21-letni facet mieszkający od 3 lat na stałe w Niemczech obok Dortmundu. Mający cztery podstawowe cechy, którymi się kreuje: ambicja, szczerość oraz sprawiedliwość. Moimi słabymi stronami są: ciekawość . Połączenie tych czterech cech sprawia, że jestem tym, kim jestem. Każdy człowiek, musi mieć do tego zajawkę do tego co lubi robić coś, czemu się poświęca. Jestem początkującym blogerem oraz zapalonym fanem informatyki i technologii. Szczerość swojej osoby, zaliczyłem do cech pozytywnych — mógłbym ją postawić po dwóch stronach barykady. Główną zaletą tej cechy, są sprawy, w których będę umieć otwarcie coś skrytykować lub wyznać prawdę bez żadnych zahamowań. Czasami mimo głupkowatego stylu bycia trzeba być sprawiedliwym, unikając spornych sytuacji, biorąc wszystkie fakty pod uwagę. Cechy takie jak ambicja mogą mnie doprowadzić do dalszych sukcesów. Moje umiejętności, są skierowane głównie w stronę informatyczną. Nie mam pojęcia, czy te umiejętności przydadzą mi się w dalszej części mojego życia, miejmy nadzieję, że tak. Lubię współpracować z osobami, które mają poczucie humoru.

5 komentarzy

 1. 29 kwietnia 2020
  Odpowiedz

  Cześć, życzę powodzenia i wielu czytelników. Dodam od siebie, że najtrudniej jest zachować regularność w publikowaniu wpisów 🙂

 2. Paulina
  29 kwietnia 2020
  Odpowiedz

  Witam w takim razie w rodzinie blogerów hehe, chętnie poczytam poradniki informatyczne bo nie ogarniam tego w ogole a chciałabym się czegoś nauczyć

  PS. Ja też zalożyłam właśnie nowego bloga, zapraszam 😉
  http://zpolskidopolski.blogspot.com/

  • 29 kwietnia 2020
   Odpowiedz

   Witam, witam. A zapraszam najprawdopodobniej jutro się pojawi dość obszerny poradnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *